Katherine, z. s.

vzdělávání a sociální činnost

Reference

klienti

 

Klienti :

/ Do škol jezdíme od roku 2001. Lektor po realizaci výchovného programu ve škole zapíše školu do seznamu. Zveřejněná škola byla navštívena 1 - 5x. Do škol se vracíme, ale jsou zde i školy s pouze 1 realizovanou akcí od nás. Pokud se změnilo vedení školy a záznam je starší, můžeme na přání školy informaci o jejich škole smazat. /

obce: Knínice u Boskovic, Domašov u Brna, Trnava u Třebíče, Koclířov, město Oslavany, Velešovice, Holčovice u Krnova, OU Rychnov na Moravě, Borová u Svitav

Firmy: Cenap – poradna pro ženy a dívky, KDU ČSL Jaroměřice nad Rokytnou, Fakultní nemocnice Brno – Bohunice, Nationale – Nederlanden životní pojišťovna /ING/, Avon centrum Brno-Road show, časopis In, DCM Osová Bítýška, Evropská akademie pro demokracii-mediální příprava kandidátů voleb do Poslanecké sněmovny a zastupitelstev obcí a měst, Centrum pro matku a dítě Brno-Židenice, Agentura Mika – školení pro nezaměstnané, kosmetický salon Markéta – Brno , klub žen Moravské Budějovice, Charita Radošínská Svratka, Rodinné centrum Blansko, kulturní středisko Budišov nad Budišovkou, rádio Student 107FM, Asociace pro rozvoj vzdělávacích iniciativ a sociální pomoc, o.s., zámek Dolní Kounice, klub STOB Brno – Alena Zmrzlá, ADCM Praha – středisko Nazareth, Charita Třebíč- poradna Ruth, Annafest Bořetice, nezisková organizace Na počátku, celorepublikové školení animátorů v Kroměříži – Pražské Arcibiskupství, firma E-oděvy Praha, Národní centrum pro rodinu a věznice Světlá nad Sázavou – projekt EU, školení finančních poradců AWD

Slovenská republika: ZŠ Dvory nad Žitavou

Česká republika:

Praha: ZŠ Klausova Praha, ZŠ Hostýnská Praha, Karlínské gymnázium Praha, SOŠ Bohemia Regia Praha, ZŚ Na Líše Praha, ZŠ Praha – Lipence,, ZŠ Ohradní Praha, FZŠ Drtinova Praha, ZŠ Donovalská Praha, ZŠ Rakovského Praha, ZŠ Křimická Praha, ZŠ J.A.Komenského Praha 6, Gymnázium – Ústavní Praha 8, Gymnázium Nad Alejí Praha 6, ZŠ Praha – Kolovraty, ZŠ Praha – Koloděje, ZŠ K Dolům Praha, ZŠ Nám. Svobody Praha, ZŠ Tupolevova Praha, ZŠ U Santošky Praha, ZŠ Jižní Praha, ZŠ Mohylova Praha, ZŠ Mýtní Praha-Běchovice, ZŠ Jiřího z Poděbrad Praha, ZŠ Praha - Dubeč, ZŠ Praha - Nučice, MŠ Paleček U Zásobní zahrady, ZŠ Wonderland Academy Praha, ZŠ Alžírská Praha, Educanet Gymnázium Jírovcovo nám. Praha, 1. soukromá hotelová škola Svidnická ul. Praha 8, Beehive International School Na Šafránce 1651/9, Praha, ZŠ Křesomyslova Praha 4, ZŠ  Jilovská Praha 4, ZŠ Újezd nad Lesy, ZŠ Jeremenkova Praha 4, ZŠ Břečťanova Praha 10, ZŠ Pisnická Praha 12, 

Středočeský kraj: ISŠ Kolín IV, ZŠ Březinská Vlašim, ZŠ Komenského náměstí Slaný, ZŠ Broumy, SPŠS Mělník, ZŠ Postupice, ZŠ Miličín, ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník, ZŠ Školní ul. Stará Boleslav, ZŠ Bezručova Kolín, ZŠ Roztoky u Prahy, ZŠ speciální Palackého tř. Nymburk, ZŠ Lány, ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem, ZŠ Komenského Lysá nad Labem, SZeŠ a SOŠ Poděbrady, ZŠ ul. Školní- Roudnice nad Labem, ZŠ Šanov u Rakovníka, ZŠ Horní Beřkovice, ZŠ Komenského Nymburk, ZŠ Zdislavice, ZŠ Žleby, ZŠ Býchory, ZŠ Křinec, ZŠ Dolní Slivno, ZŠ Višňová / okres Příbram/, ZŠ Odolená Voda, ZŠ Kosova Hora, ZŠ Čachovice, ZŠ Netvořice, ZŠ Zbraslavice, ZŠ Václava Havla Kralupy nad Vltavou, ZŠ Tachlovice, ZŠ Žiželice u Kolína, ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem, ZŠ Radim u Kolína, ZŠ praktická Kralupy nad Vltavou, ZŠ Kamýk nad Vltavou, ZŠ Pražská Benátky nad Jizerou, ZŠ Komenského Beroun - Závodí, ZŠ a MŠ Tetín, ZŠ Kly, ZŠ Libiš, ZŠ Milovice okr.Nymburk, ZŠ Kostelní Hlavno, ZŠ Čížkovice, ZŠ Hostivice, ZŠ Čelákovice, ZŠ Řevnice, SŠ a VOŠ Nový Bydžov, ZŠ Hlásek Hlásná Třebáň, ZŠ Kounice, 1. KŠPA Kladno,  ZŠ Dubá, ZŠ Jinočany, ZŠ Zaryby, ZŠ Týnec nad Labem, ZŠ Chvatěruby, ZŠ Byškovická Neratovice, ZŚ Církvice, ZŠ Bratronice, ZŠ Hostouň, ZŠ Pode Zděmi Liteň, ZŠ Kněžice, ZŠ Řepín, ZŠ Kostomlaty nad Labem, ZŠ Jiraskova Benešov u Prahy, ZŠ Chrášťany u Rakovníka, ZŠ Gen. Klapálka Kralupy nad Vltavou, ZŠ Sokoleč, ZŠ Zvoleněves, ZŠ Hovorčovice, 

Jihočeský kraj: Soukromé gymnázium Tábor, ZŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic, ZŠ Suchdol nad Lužnicí, ZŠ TGM Český Krumlov, ZŠ Košice u Tábora, ZŠ T. Šobra Písek, ZŠ Máj 1 České Budějovice, ZŠ Lomnice nad Lužnicí, ZŠ Tučapy – okres Tábor, ZŠ Černovice u Obrataně, ZŠ Jarošov nad Nežárkou, ZŠ Za nádražím Český Krumlov, ZŠ Choustník, ZŠ Křemže, ZŠ Nedabyle, ZŠ Cehnice, ZŠ Povážská Strakonice, ZŠ Opařany, ZŠ Strmilov, ZŠ Dříteň, ZŠ Čkyně, ZŠ Benešov nad Černou, ZŠ Borotín, ZŠ Trhové Sviny, ZŠ Dolní Bukovsko, ZŠ Holubov, ZŠ Na Sadech Třeboň, Gymnázium Týn nad Vltavou, ZŠ Popelín, MŠ Srubec, ZŠ Štítného Jindříchův Hradec, ZŠ Horní Stropnice, ZŠ Novosedly nad Nežárkou, ZŠ Rudolfovská České Budějovice, ZŠ Blatná, ZŠ 9. května Sezimovo Ústí,  ZŠ Vajgar 692 Jindřichův Hradec, ZŠ Šumavské Hoštice, ZŠ Besednice, ZŠ Ševětín, ZŠ Studená, ZŠ pro sluchově postižené Riegrova - České BudějoviceZŠ Tábor - Čekanice, 

Plzeňský kraj: ZŠ Blatná Horažďovice, ZŠ Horní Bříza, ZŠ Město Touškov, ZŠ Nalžovské Hory, ZŠ Velhartice, ZŠ Brněnská Plzeň, 4. ZŠ Klášterec nad Ohří, ZŠ Blížejov, ZŠ Měčín, ZŠ Pačejov, ZŠ Horšice, ZŠ Heyrovského Plzeň, ZŠ Tlučná, ZŠ Západní Plzeň, Gymnázium Tachov, ZŠ Hornická ul. Tachov, ZŠ M. Luthera Plzeň, 15.ZŠ Terezie Brzkové Plzeň, ZŠ Střelské Hoštice, ZŠ Plasy, 

Karlovarský a Ústecký kraj: ZŠ TGM Loket, Gymnázium a Střední škola Dr. V. Šmejkala Ústí nad Labem, ZŠ Kamenná Aš,  ZŠ ul. Oběti nacismu Cheb, ZŚ Bílá cesta Teplice, ZŠ Na Stínadlech Teplice, ZŠ Povrly, Evropská obchodní akademie Děčín, ZŠ Komenského Děčín, FZŠ České Mládeže Ústí nad Labem, ZŠ Masarykova Krupka, ZŠ Neštěmice, ZŠ Podbořany, ZŠ Velké Chvojno, ZŠ Mšené – Lázně, ZŠ ul.Školní Horní Slavkov, ZŠ nám. 28. října Žatec, ZŠ Obránců Míru Most, ZŠ Mašťov, ZŠ Chyše, ZŠ Chomutovská Kadaň, ZŠ Zdeňka Štěpánka Most, ZŠ Lázně Kynžvart, ZŠ Metelkovo náměstí Teplice, ZŠ Přátelství Litvínov - Janov, ZŠ Havlíčkova Litoměřice, ZŠ Křešice, ZŠ Brozany nad Ohří, Brná - Ústí nad Labem, ZŠ Liběšice, ZŠ Aleská Bílina, ZŠ Strupčice, 

Liberecký kraj: ZŠ Barvířská Liberec, SŠ Ještědská ul. Liberec,  ZŠ Klíč Česká Lípa, ZŠ Stráž pod Ralskem, ZŠ Sportovní Tanvald, ZŠ U Lesa Nový Bor, ZŠ Pěnčín, ZŠ Kobyly, ZŠ Turnov Mašov, ZŠ Rovensko pod Troskami, ZŠ Skalice u České Lípy, ZŠ Vrchlického Liberec, SUŠ a VOŠ Uměleckoprůmyslová Turnov, ZŠ Višňová u Frýdlant, ZŠ Pěnčín u Jablonce nad Nisou, ZŠ U soudu Liberec, ZŠ Jestřebí, ZŠ Provodín, ZŠ praktická a speciální Komenského Jablonné pod Ještědí, ZŠ Libštát, 

Královehradecký a Pardubický kraj: ZŠ Pardubice – Ohrazence, ZŠ Podhárť Dvůr Králové nad Labem, ZŠ Prodloužená Pardubice-Polabiny, ZŠ Žichlínek, ZŠ Pardubice – Svítkov, Střední škola potravinářská Smiřice, ZŠ Lhoty u Potštejna, ZŠ Úprkova Hradec Králové, ZŠ Lanškroun, ZŠ TGM Polička, ZŠ Choltice, ZŠ Masarykovo nám. Přelouč, ZŠ Tatenice, ZŠ Damníkov, ZŠ Čs. armády Moravská Třebová, ZŠ Pecka, ZŠ Krouna, ZŠ Železnická Jičín, ZŠ Libčany, ZŠ Mládežnická Trutnov, ZŠ Voděrady / Rychnov nad Kněžnou/, ZŠ Lázně Bělohrad, ZŠ Osice, ZŠ Zaječice, ZŠ Cerekvice nad Loučnou, ZŠ Dolní Roveň, SŠHSS Teplice nad Metují, ZŠ Komenského Nové Město nad Metují, ZŠ Damníkov, ZŠ Komenského Ústí nad Orlicí, ZŠ Pavlišovská Náchod, ZŠ Břehy, ZŠ Živanice, ZŠ Pardubice - Pod Zahradami, ZŠ Bohuslavice, ZŠ Sopotnice, ZŠ Vamberk, ZŠ Noe Pardubice, ZŠ Knířov, ZŠ Červený Kostelec, ZŠ Krčín, ZŠ Drtinovo náměstí Náchod, ZŠ Jilemnického Hradec Králové, ZŠ Resslova Hlinsko, ZŠ Cerekvice nad Bystřicí, ZŠ Lužany / Jičín /, ZŠ Čistá, ZŠ Kratonohy,  ZŠ Velichovky, ZŠ České Meziříčí, ZŠ Borohrádek, ZŠ 28. října Žamberk, ZŠ SNP Hradec Králové, ZŠ Milovice u Hořic, ZŠ Malšova Lhota - Hradec Králové, ZŠ Svoboda nad Úpou, ZŠ Potštejn, ZŠ Holubova Holice, ZŠ Hlavečník, ZŠ Rohovládova Bělá, ZŠ Černý Důl, ZŠ Nemyčeves, ZŠ Lípa nad Orlicí, 

Vysočina: Gymnázium Moravské Budějovice, SOU obchodní a SOŠ SČMSD Žďár nad Sázavou, ZŠ Hradecká Telč, ZŠ Nížkov u Źďáru nad Sázavou, ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod, ZŠ Nádražní Ledeč nad Sázavou, ZŠ Masarykova Telč, ZŠ Sázavka, ZŠ Bystřice, ZŠ Prosetín, ZŠ Velký Beranov, ZŠ Osvobození Pelhřimov, ZŠ Myslibořice, ZŠ Fryšava, ZŠ Domamil, ZŠ Dolní Rožínka, VOŠ a OA Chotěboŕ, ZŠ Dolní Krupá, ZŠ Křoví, MŠ Křoví, ZŠ Hořepník, ZŠ a MŠ Hněvkovice, ZŠ Vilémov, ZŚ Habry, ZŠ Dušejov, ZŠ Lučice, ZŠ Rožná, Výchovný ústav Janštejn, ZŠ Křížova Jihlava, ZŠ Řečice, 

Jihomoravský kraj: ZŠ Drnovice, ZŠ Velké Bílovice, OA a VOŠ obchodní Brno, SOU a SOŠ, SČMSD Znojmo, s.r.o., ZŠ Jaroslavice, ZŠ Ždánice, SOU /kadeřnice a kosmetičky/Střední ul. Brno, ZŠ Kneslova Brno, Španělské gymnázium Brno, Střední umělecko-manažerská škola Brno, ZŠ J.A. Komenského Kyjov, ZŠ Židlochovice, ZŠ Zbraslav u Brna, ZŠ Lažánky, ZŠ Jabloňany, ZŠ Pravlov, ZŠ Olbramovice, ZŠ Lednice, ZŠ Mašovice, ZŠ Lelekovice, MŠ Pšeník Brno, MŠ Sokolnice, ZŠ Kunštát, ZŠ Černá Hora, ZŠ Šlapanice, ZŠ Lysice, ZŠ Lomnice u Tišnova, ZŠ Rozseč nad Kunštátem, ZŠ Vranov nad Dyjí, ZŠ Komenského Břeclav, ZŠ Náměstí Svornosti Brno, ZŠ Labská Brno, ZŠ Vojkovice na Svratkou, ZŠ E. Přemyslovny Brno – Starý Lískovec, ZŠ Rosice u Brna, ZŠ Zbýšov, ZŠ Lanžhot, ZŠ Blažovice, ZŠ Morávka, ZŠ Moravský Písek, ZŠ Zaječí, ZŠ Šaratice, ZŠ Mokrá, ZŠ Kanice, ZŠ Pustiměř, ZŠ Kravsko, ZŠ Pohořelice, ZŠ Žeravice, ZŠ Lubnice, ZŠ Vnorovy, ZŠ Žďárná, ZŠ Křenovice, ZŠ Rajhradice, ZŠ Milotice, ZŠ Rohatec, ZŠ Chudčice, ZŠ Blížkovice, ZŠ Uherčice, ZŠ Nesovice, ZŠ Archlebov, ZŠ Šitbořice, ZŠ Sebranice / okres Blansko /, Odborné učiliště Cvrčovice, ZŠ Božice, ZŠ Troubsko, ZŠ Uhřice, ZŠ Jiříkovice, ZŠ Krumvíř, ZŠ praktická Vídeňská ul. Brno, ZŠ Rájec Jestřebí, ZŠ Nesovice, ZŠ Cetkovice, ZŠ Čebín, MŠ Husova Moravský Krumlov, ZŠ a MŠ Usobrno, ZŠ Radějov, ZŠ Vrbice, ZŠ Kuželov, ZŠ Hostěradice, ZŠ Chudčice, ZŠ Svážná Brno, ZŠ Vranovice, ZŠ Bosonožská Brno, ZŠ TGM Blansko, ZŠ Kpt. Nálepky Břeclav, ZŠ Moravské Prusy, ZŠ Želetice, ZŠ Katov, ZŠ Kobeřice u Brna, ZŠ Lubnice, ZŠ Čejč, MŠ Family Brno, 

Olomoucký kraj: ZŠ Medlov u Uničova, ZŠ Svatý Kopeček, ZŠ Dolní Studénky, ZŠ Horní Studénky, ZŠ U tenisu – Přerov, ZŠ Štramberk, ZŠ Dukelská Příbor, ZŠ Tršice, ZŠ Loučná nad Desnou, ZŠ Rohle, ZŠ Štěpánov, ZŠ Šternberk, SOU Mohelnice, ZŠ Kokory, ZŠ Otaslavice, ZŠ Libina, ZŠ Komenského Náměšť na Hané, ZŠ Supikovice, ZŠ Drahanovice, ZŠ Vidnava, ZŠ Nasobůrky, ZŠ Lipová - Lázně, Cyrilometodějské gymnázium Prostějov, MŠ Jívová - Dolany, ZŠ Pivín, ZŠ Rožňavská Olomouc, ZŠ Grygov, SŠ Designu a módy Prostějov, ZŠ Hlubočky, ZŠ Bělá pod Pradědem, ZŠ Bělotín,  Němčice nad Hanou, ZŠ Olomouc- Holice, ZŠ Školská ul. Zábřeh, ZŠ Město Libavá, ZŠ Jivová, ZŠ Olšany u Prostějova, ZŠ Střítež nad Ludinou, ZŠ Sudkov, ZŠ Bystrovany, ZŠ Loučany, 

Zlínský kraj: ZŠ M. Alše Zlín, ZŠ Unesco Uherské Hradiště, ZŠ Hvozdná, 1. ZŠ Napajedla, ZŠ Pohořelice u Zlína, ZŠ Sportovní ul. Uherské Hradiště, ZŠ Čtyřlístek Uherské Hradiště, ZŠ TGM Otrokovice, ZŠ Na výsluní Uherský Brod, ZŚ Starý Hrozenkov, Gymnázium Uherské Hradiště, ZŠ Slušovice, ZŠ Polešovice, ZŠ Kelč, ZŠ Turkmenská Vsetín, ZŠ Ostrožská Nová Ves, ZŠ Liptál, ZUŠ Zlín, ZŠ Vídečská Rožnov pod Radhoštěm, ZŠ Zubří, ZŠ 5.května Rožnov pod Radhoštěm, ZŠ Bezměrov, ZŠ Vlčnov, ZŠ Bílovice, ZŠ Koryčanské Paseky Rožnov pod Radhoštěm, ZŠ Křižná, ZŠ Všemina, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, ZŠ Komenského II Zlín, ZŠ Prostřední Bečva, ZŠ Kudlovice, ZŠ Rataje, ZŠ Boršice u Blatnice, ZŠ Prakšice, ZŠ Záhorovice, ZŠ Zašová, ZŠ Prusinovice, 

Moravskoslezský kraj: SOŠ Havířov, Obchodní akademie Orlová-Lutyně, Speciální škola Ostrava-Zábřeh, ZŠ Vendryně, ZŠ Koperníkova Třinec, ZŠ Horní Benešov, ZŠ TGM Bílovec, ZŠ Gebauerova Ostrava, ZŠ Dolní Domaslavice, ZŠ Hlučín – Bobrovníky, AHOL Ostrava, ZŠ Lubina / Kopřivnice /, ZŠ Řepiště, ZŠ ul. Mládí Orlová-Lutyně, ZŠP Jablunkovská Třinec, J. Čapka Frýdek-Místek, ZŠ Jablunkov, ZŠ Mosty u Jablunkova, ZŠ Jamnická Frýdek Místek, ZŠ Návsí, ZŠ Mádežnická Havířov, ZŠ Písek u Jabunkova, ZŠ při zdravotním zařízení Klimkovice-Hylov, ZŠ A. Hrdličky Ostrava, ZŠ Gen. Janka Ostrava, ZŠ Markvartovice, ZŠ Mitušova Ostrava, ZŠ Komenského Vítkov, ZŠ Šrámkova Opava, ZŠ Jistebník, OA a VOŠS Ostrava – Mariánské Hory, ZŠ Ukrajinská Ostrava-Poruba, ZŠ Dolní Lutyně, ZŠ Spálov, ZŠ Kravaře-Kouty, ZŠ Rohovládova Bělá, ZŠ Lichnov, ZŠ Petřvald /NJ/, ZŠ Komenského Nový Jičín, ZŠ Cihelní Bruntál, ZŠ Strahovice, ZŠ Jeseník nad Odrou, ZŠ Libhošť, ZŠ Otice, ZŠ Frenštát pod Radhošťem, ZŠ Šilheřovice, ZŠ Velké Hoštice, ZŠ Těrlická - polský jazyk Horní Suchá, Slezské gymnázium Opava, ZŠ Dvorského Ostrava - Bělský Les, ZŠ Oldříšov, ZŠ Nová Ves - Frýdlant, Monty school Španielova ul. Ostrava, ZŠ Pržno, ZŠ Klimkovice, ZŠ TěškoviceZŠ Žabeň, ZŠ Strahovice, ZŠ Hladké Životice, ZŠ Děhylov, ZŠ Dobroslavice, ZŠ Bravantice, ZŠ Suché Lazce, ZŠ Rybí, ZŠ Frýdecká Havířov-Bludovice, ZŠ Dolní Životice, ZŠ Rýmařovská Bruntál, 

Článek v novinách Monitor, strana 3

ZDE

Článek v časopisu Kereka:

Kereka

učíme se

z