Katherine, z. s.

vzdělávání a sociální činnost

NOVINKA

KLUB KATHERINE

 

 

- určeno pro dívky od 6. - 9. třídy

- mohou však přijít i maminky, paní učitelky.........a mohou to zkusit i kluci nebo pánové :)

- Vyberte si téma, termín, zaplaťte vstupenku. Na mail dostanete odkaz, kde program bude. Můžete si pustit kameru, mikrofon a my vás tak uvidíme i uslyšíme. Můžete však vše vypnout :) , ale lektorku uvidíte a uslyšíte určitě.

 

 

 

 

Témata :

1. Poradenství odívání podle metody PIB

Poradenství odívání podle metody PIB vychází z měření celého těla. Hlavní naměřený výsledek je však tzv. výška hlavy :)
Je to vtipná a účinná metoda, která tvrdí, že výška hlavy by se měla na našem těle opakovat několikrát za sebou a naměřené centimetry by měly zapadat do určitých míst na našem těle. Pokud se tak nestane, zjistíme, jestli máme např. krátké nohy, dlouhé ruce, široký pas.
A když třeba uvidíme naše nepatrné nedostatky, nic se neděje !! Existují přece různé korekce těla pomocí správně zvolených délek, vzorů a barev. Vše je jen optický klam!
Budeme měřit, připravte si krejčovský centimetr. Metoda odkryje plno možností, jak si pohrát s barvami, střihy a vzory na oblečení, proto po této lekci doporučujeme PIB - pro pokročilé.

TERMÍNY:  18. 3. 2021 - přihlášky ZDE

                20. 3. 2021 - přihlášky ZDE

 

 

2. Poradenství odívání podle metody PIB - pro pokročilé

Určeno pro absolventy základní lekce PIB, kteří chtějí pokračovat....aneb další poradenství podle metody PIB a podle již naměřených partií. Připravte si psací potřeby a papíry A4. Budeme zkoušet navrhovat podle tvaru obličeje účesy a brýle a podle délky prstů velikosti prstenů. Také doplníme další možnosti návrhů střihů, délek a vzorů oblečení pasující přímo na vás.

 TERMÍNY: 23. 3. 2021 - přihlášky ZDE

 

 

3. Jak poznám, co si o mně myslí druhý ? 

Když se naučíme pozorně sledovat druhého člověka, zjistíme, že tělo prozradí, jak se právě druhý cítí v naší přítomnosti a co asi má v plánu. Chce utéci ? Baví ho, co říkám ? Věří mi ? 

Když zjistíme, jak to je, je potřeba vhodně komunikovat, aby situace dobře dopadla... Řekneme si tedy, co je to řeč těla, jak mluvit.

Víte, kdo pasivní agresor a co chce? Odhalíme to.

Pak si můžeme zahrát hru na bubáka, kde zjistíte, jak taková komunikace funguje a jestli jsou ostatní schopni vnímat vše, co říkáme.

 TERMÍNY: 25. 3. 2021 - přihlášky ZDE

 

 

4. Jak zjistím, co si o sobě myslí druhý ?

Je prokázáno, že podle toho, jak se momentálně cítíme, volíme barvy na oblečení, doplňky i účesy.

Budeme řešit, co jsme schopni na sebe prozradit, když zvolíme nějakou barvu, doplněk nebo účes....atd.

Také se zaměříme na to, co dokáže změnit pochvala a jak naše tělo reaguje na naše myšlenky a lži.

TERMÍNY: 27.3. 2021 - přihlášky ZDE

 

 

5. Jak poznám, že se mu líbím ?

Muž a žena mají rozdílné myšlení. Je to způsobeno propojením hemisfér v mozku.

Pomocí zábavného kvízu zjistíme tyto rozdíly a pak se zaměříme i na tzv. namlouvací gesta, podle kterých se dá poznat, jestli kluk se líbí dívce nebo dívka klukovi.

Mluví se dokonce o 4 jazycích lásky. Co to znamená ? Každý člověk totiž projev lásky ukazuje jinak, zjistíme tedy jak...

 TERMÍNY: 1. 4. 2021 - přihlášky ZDE

 

 

6. Chci se připravit na důležitou situaci a naučit se prezentovat sebe. Chci umět upozornit na svůj nápad. 

Čeká nás důležitá situace, pohovor, soutěž, prezentace. Je nutné se na to připravit, zvolit vhodné oblečení, naučit se chovat a natrénovat postup.

V nácviku osobní prezentace je : etiketa, volba barev na oblečení, výroba domácich masek na obličej, pravidla vcházení do místnosti. Zastavíme se i u toho, co je to první dojem a jak rychle vzniká. 

 TERMÍNY: 8. 4. 2021 - přihlášky ZDE

 

 

 

 

 

délka webináře: 60 min

cena: 70Kč/os

max. počet posluchačů: 31

 

Z důvodu nízké ceny, záznam lekce neposíláme.

 

 

 

 

 

online klub Katherine

klub

 

 

 logo

 

 

 

ja

holka

 

cerna

 

reidtel

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti